Зворотній дзвінок
(044) 592-97-00
(032) 253-97-00
Введіть свій номер телефону
і Вам зателефонує наш менеджер
   (067) 966-97-00 Київстар
   (050) 446-97-00 МТС
  (093) 170-09-80 Life
 Лівобережна
вул. Євгена Сверстюка 23, оф. № 915
Пн-Сб з 9:00 до 18:00 | Нд - вихідний
Сортувати:

Клінкерна плитка CRH

Клінкерна плитка CRH - облицювальні вироби відомого європейського бренду, які заслужили свою популярність серед споживачів завдяки високій якості, естетичності й чудовим експлуатаційним характеристикам. Матеріал використовується в оформленні зовнішніх і внутрішніх стін будинку, інших поверхонь, що виконують декоративну функцію. За допомогою плитки оброблюваної поверхні надається виразність, а унікальні забарвлення і фактурні візерунки забезпечують їй неповторність.

Виробництво клінкерної плитки CRH

Клінкерна плитка CRH виробляється з тугоплавких сортів глини, без додавання будь-яких інших хімічних елементів. У процесі випалу вона набуває такі властивості, як міцність, механічна і термічна стійкість, несхильність хімічного і біологічного впливу. Також користувачі оцінили різноманітність доступних фактур та широту колірної гами. А ідеальні геометричні розміри клінкерних виробів, що досягаються за рахунок використання високотехнологічного обладнання, дозволяють застосовувати клінкерну плитку CRH при створенні найскладніших архітектурних композицій.

Пример плитки CRH
Логотип CRH
Палитра моделей клинкерной плитки CRH

Переваги використання

Співпраця з заводом-виробником клінкерної плитки CRH дозволяє нашій компанії завжди пропонувати своїм клієнтам ідеальний за якістю і ціною облицювальний матеріал. Крім престижного зовнішнього вигляду, клінкерна плитка CRH забезпечить вашому будинку необхідний захист при несприятливих погодних умовах. А завдяки параметрам міцності і морозостійкості покриття з плитки CRH забезпечує фасаду будівлі конструкційну цілісність, перешкоджаючи витоку тепла.

У нашому інтернет магазині представлена широка лінійка клінкерної плитки CRH, що включає колекції різних естетичних категорій: «під цеглу», «під старовину», модульні цеглини, клінкер ручного формування. Залежно від цих даних клієнтам пропонується купити клінкерну плитку CRH за найкращою в Києві та Львові ціною.

Грамотне поєднання фактури, колірного відтінку та фантазії дизайнера - ось гарантія гарного, затишного та теплого будинку. А завдання наших фахівців полягає в наданні матеріалів вищої якості за вигідною ціною!

© 2017 Моя Хата
All Rights Reserved.
Created by Biz-Info
Каталог
(067) 966-97-00