Зворотній дзвінок
(044) 592-97-00
(032) 253-97-00
Введіть свій номер телефону
і Вам зателефонує наш менеджер
   (0800) 30-97-00 Безкоштовно
   (067) 966-97-00 Київстар
   (050) 446-97-00 МТС
  (093) 170-09-80 Life
 Лівобережна
вул. Євгена Сверстюка 23, оф. № 915
Пн-Сб з 9:00 до 18:00 | Нд - вихідний
Фільтр
Товарів: 15
Виробник
Країна
Сортувати:
Рекомендовані товари

Керамічна черепиця Heritage

Керамічна черепиця Heritage - це покрівельний матеріал, що відрізняється особливим форматом і чудовими експлуатаційними якостями, отриманими в результаті застосування старовинної європейської технології. Головною особливістю цього матеріалу є спосіб виготовлення: вироби формуються вручну, після чого обпікаються в печі при високих температурах.

Завдяки такому способу виробництва і використання природних матеріалів черепиця ручного формування Heritage має унікальну текстуру і характеристики:

  • висока міцність;
  • морозостійкість та вологостійкість;
  • механічна стабільність - така черепиця не підвладна злив, вітрам та хурделиці;
  • довговічність.


Створена за технологією, яка зародилася у Франції та вдосконаленою в Німеччині, керамічна черепиця ручного формування Heritage дозволяє облагороджувати будівлі в середньовічному стилі, незалежно від їх фактичного віку. Різні за формою та колірному відтінку керамічні вироби дозволяють створювати складні архітектурні форми, при цьому повноцінно захищаючи будівлю від зовнішніх впливів: дощу, вітру, снігу та шуму.

Особливості монтажу та догляду

Всі представлені в нашому інтернет магазині колекції керамічної черепиці Heritage прості в обробці, кріпленні та укладці, і не вимагають особливого догляду в процесі експлуатації. Стійкість кольору гарантується за рахунок застосування в процесі виробництва методу ангобірованія: колірне забарвлення наноситься на сирий виріб, піддається високотемпературному випалу, в результаті чого виходить стійкий, міцний та красивий матеріал.

Ще одна важлива особливість черепиці Heritage - збереження стабільності після різання. Це якість забезпечується за рахунок наявності на зворотному боці конструкції кожної черепиці зміцнюючої рейки. Крім того, відхідний матеріал в процесі підготовки виробів до укладання не перевищує 3% від загального обсягу використовуваної черепиці. Це визначає її економічність.

У нашій компанії цей критерій ще раз підтверджується - ціна керамічної черепиці Heritage є найбільш привабливою за рахунок прямих поставок від виробника, знання всіх тенденцій вітчизняного ринку покрівельних матеріалів та націленості на якість. Таким чином, здійснюючи вигідну покупку в нашому інтернет магазині, Ви отримуєте високоякісний матеріал та максимальну економію часу та коштів.

© 2017 Моя Хата
All Rights Reserved.
Created by Biz-Info
Каталог
(067) 966-97-00