Зворотній дзвінок
(044) 592-97-00
(032) 253-97-00
Введіть свій номер телефону
і Вам зателефонує наш менеджер
   (0800) 30-97-00 Безкоштовно
   (067) 966-97-00 Київстар
   (050) 446-97-00 МТС
  (093) 170-09-80 Life
 Лівобережна
вул. Євгена Сверстюка 23, оф. № 915
Пн-Сб з 9:00 до 18:00 | Нд - вихідний

Інтернет-магазин "Моя Хата" - Будівельні матеріали в інтернет-магазині

Досвід відіграє колосальну роль у будь-якій справі, і будівництво не виключення. Ми як ніхто це розуміємо. Саме тому всі наші співробітники є майстрами своєї справи з багаторічним стажем роботи.

Фахівці інтернет-магазину будівельних матеріалів «Моя хата» завжди нададуть кваліфіковану допомогу у виборі того чи іншого будівельного матеріалу. Адже більшість компаній націлені тільки на отримання максимального прибутку і, відповідно, продаж найбільш дорогих матеріалів. Але висока ціна - це не завжди висока якість. Порада фахівця при виборі тих чи інших будівельних матеріалів може істотно заощадити кошти.

Все потрібне для будівництва - прямо на ділянку!

В результаті того, що в продажу стали доступними практично будь-які будівельні матеріали, фахівці компанії можуть повністю укомплектовувати об'єкти будівництва замовників. Причому ця послуга може виконуватися в максимально стислі терміни - вона являє собою постачання всіх товарів для будівництва (газоблок, цегла, пиломатеріали, ЗБВ, сипучі матеріали, оздоблювальні матеріали і т.д.), які потрібні для нового споруджуваного об'єкта в комплексі. Завдяки такому сучасному підходу у замовника відпадає необхідність мотатися по великій кількості вузькоспеціалізованих фірм, що продають матеріали, адже все можна купити в одному місці. Економте свій час і гроші!

Сайт - обличчя компанії

Щоб допомогти своїм клієнтам у прийнятті вірного рішення, у нас на сайті розміщується інформація про компанію, а також про умови доставки та оплати.

Кожен відвідувач може ознайомитися з прайс -листом, в якому вказані ціни на будівельні матеріали, чи це ваговий товар, як цемент, або ж поштучний, як керамічні блоки. Завдяки цьому клієнти можуть швидко знайти матеріал і заздалегідь розрахувати повну вартість замовлення. Кінцева вартість будматеріалів встановлюється, враховуючи кількість та вид продукції, що купується, умов доставки і постачання товару.

Знижки та акції: як же без них!

Ми піклуємося про наших постійних клієнтів. Різні акції, якість яких залишиться незмінною, а вартість завжди радує, хороший тому приклад. Чим довше ви з нами, тим більше ми робимо для вас. Розмір знижки буде повністю залежати від величини замовлення, вашої постійності та віддаленості будівельного об'єкта. Також ми готові запропонувати всім своїм клієнтам різноманітні знижки на популярні види товарів. Наприклад: дошка, ціна якої і так низька, обійдеться вам ще дешевше, оскільки ми розуміємо всю важливість цього матеріала. Будівельні суміші ви зможете вибрати будь-якої ваги, типу та вартості, залежно від місця застосування матеріалу. Газоблок, купити який ви також можете у нас, володіє високими характеристиками міцності та експлуатаційними характеристиками.

За весь час існування нашої компанії ми змогли зарекомендувати себе як надійного постачальника, який здатний запропонувати своїм клієнтам відмінні будівельні матеріали, при цьому побудувавши довірливі партнерські взаємини з найбільш великими будівельними організаціями України. У нас ви знайдете штукатурну суміш полімін, різноманітні інструменти та обладнання для будівництва, високоякіснц цеглу різного типу і багато інших будівельних матеріалів.

Можна довго і барвисто описувати всі переваги нашої компанії. Розповівши про те, що ціни у нас завжди нижче, а якість краще, що ми дійсно працюємо для людей і піклуємося про імідж компанії, що багато тисяч клієнтів вже переконалися в європейській якості нашої роботи. Але ж не спробувавши ніколи не дізнаєшся напевно. Інтернет-магазин будматеріалів «Моя хата» працює тільки для вас, і ми пропонуємо вам у цьому переконатися.

© 2017 Моя Хата
All Rights Reserved.
Created by Biz-Info
Каталог
(067) 966-97-00